Jean Arp Tema

356897

JEAN ARP (Frankrike 1887-1966): Komposition, träsnitt, signerad och numrerad Arp 6/12, 13,8x11,7 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Smärre fläckar

Geijersgatan 14, Göteborg

Jean Arp Tema
Budhistorik (5 bud)
2313614
2 800
2302608
2297985
2297948
2297558

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.