Aurélie Nemours Tema

356882

AURÉLIE NEMOURS (Frankrike, 1910-2005): Komposition, 1986-1990, färgserigrafi, signerad samt numrerad 16/45, bladstorlek ca 70x70 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Aurélie Nemours Tema
Budhistorik (9 bud)
2313587
3 400
2313585
3 200
2313379
2313579
2 800
2313379
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.