Aurélie Nemours Tema

356880

AURÉLIE NEMOURS (Frankrike, 1910-2005): Avec droiterose, 1990, färgserigrafi, signerad samt numrerad 1/99, bladstorlek ca 76x55 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Aurélie Nemours Tema
Budhistorik (12 bud)
2313531
3 800
2313545
3 600
2313531
3 400
2313376
3 200
2303896

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.