Peter Frie olja

356860

PETER FRIE (född 1947): Stilleben, signerad Peter Frie, olja på duk, 90x121 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Frie olja

Budhistorik (7 bud)
2298305
16 000
2298283
15 500
2298277
10 500
2296188
6 200
2290187
6 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.