Flaskor glas

356784

FLASKOR, 4 st, glas, varav en sengustaviansk, en flaska med grepe och olivslipad dekor, sannolikt 1800-tal, 2 flaskor med propp och dekor i tenn, sannolikt 1900-talets mitt, höjd ca 18-21 cm

Obetydliga nagg och repor, två proppar saknas

Glas, Servisglas

Monter 18

Flaskor glas
Budhistorik (10 bud)
2302825
1 300
2302798
2302755
2302792
2302755
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.