Zevs Tema

356650

ZEVS (född 1977): Liquidated Atlas World Wide,
färgserigrafi, 2013, signerad och numrerad A/P I/VIII,
bladmått 70 x 100 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Zevs Tema
Budhistorik (10 bud)
2313491
2313489
2313488
2313415
2313294

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.