Esperanza Lopez-Montoya Tema

356640

ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA (Spanien, född 1926):
Sittande kvinna, signerad och numrerad Esperanza 3/8, brons, höjd ca 33 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Esperanza Lopez-Montoya Tema

Budhistorik (11 bud)
2312703
13 500
2312674
13 000
2311910
4 200
2309691
2307396
2 800

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.