Corneille Tema

356484

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Untitled, färgserigrafi med relieftryck på duk, 2001, signerad, daterad och numrerad 14/50, 110 x 150 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Corneille Tema

Budhistorik (6 bud)
2313547
20 000
2313546
7 800
2313544
7 600
2306279
7 400
2299265
7 200

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.