Marino Marini Tema

356416

MARINO MARINI (Italien, 1901-1980): Chevaux et cavaliers, färglitografi, 1972, signerad och numrerad Marino 43/50, 37x50 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

spår av tejprester, mindre fläck utanför bildytan

Geijersgatan 14, Göteborg

Marino Marini Tema
Budhistorik (6 bud)
2312848
3 200
2313534
3 200
2312848
2312778
2301206

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.