Fartygs/däcksarmatur 1900-tal

356415

FARTYGS / DÄCKSARMATUR, 1900-tal, mässing och koppar

Slitage

Belysning, Utelampor, Nautica/Technica

Rum 7

Fartygs/däcksarmatur 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
2319746
3 200
2319791
2319746
2 800
2319739
2 600
2313784
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.