Släplogg Walker's

356411

WALKER´S SLÄPLOGG, "Cherub", 3 dlr, England 1900-talets första hälft

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 6

Släplogg Walker's

Budhistorik (8 bud)
2319249
1 300
2306742
2318866
2306742
2304261
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.