Marino Marini Tema

356410

MARINO MARINI (Italien, 1901-1980): Chevaux et cavaliers III, färglitografi, 1972, signerad och numrerad Marino XX/XXX, 27,5x49 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Marino Marini Tema
Budhistorik (4 bud)

2313597
2312773
2 600
2307858
2 400
2301211

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.