Bord

356404

NATURBORD, 1900-tal, solid rot, ädelträ, diameter ca 66, höjd ca 62 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Bord

Budhistorik (20 bud)
2317199
11 000
2319190
10 500
2317199
4 600
2318242
4 400
2317199
2 400

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.