Emil Lindgren olja

356401

EMIL LINDGREN (1866-1940): Ostronplockerskor, Bretagne, signerad och daterad Emil Lindgren 1925, olja på duk, ca 68x100 cm

Rum 4

Emil Lindgren olja

Budhistorik (12 bud)
2317980
2 600
2316928
2 400
2314205
2313866
2313864
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.