Fönster 2 st jugend

356396

FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä,112x51 samt 114x53 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage

Diverse

Rum 2

Fönster 2 st jugend

Budhistorik (20 bud)
2318702
6 400
2306628
6 200
2318693
6 000
2306628
5 800
2318691
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.