Fork, Harka och Narv, Göran Dyhlén

356238

FORK "Fiskskrämma", HARKA, Söderala, 1800-tal, NARV (Ålljuster), längd 170, 139 resp 224

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2360456
2360455
2360453
600
2360448
550
2342709

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.