Skål jugend troligen Daur

356233

SKÅL, jugend, 1900-talets början, glas, diameter ca 9,5, höjd ca 6 cm

Obetydligt nagg i ena hörnet

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 15

Skål jugend troligen Daur

Budhistorik (13 bud)
2326161
900
2327117
850
2326161
2327116
750
2326161
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.