Nätvakare, Göran Dyhlén

356224

NÄTVAKARE, 2 st, 1800/1900-tal, en med bomärke

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Nätvakare, Göran Dyhlén

Budhistorik (4 bud)

2360669
550
2360636
500
2360635
450
2342645

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.