Vinda 18/1900-tal, Göran Dyhlén

356215

VINDA med med tagelgarn, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2359054
2016-02-27 11:02:09

2016-02-27 kl 11:23
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.