3 vindor, Göran Dyhlén

356214

VINDOR, 4 st varav 3 med garn, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

3 vindor, Göran Dyhlén

Budhistorik (10 bud)
2360287
900
2360274
850
2360230
2359162
750
2360229
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.