Vindor, Göran Dyhlén

356211

VINDOR, 8 st, delvis med garn, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Vindor, Göran Dyhlén
Budhistorik (11 bud)
2359795
2358405
1 400
2359794
1 300
2358405
2359786

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.