Vindor, Göran Dyhlén

356210

VINDOR, 6 st, 1800/1900-tal, delvis med garn

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Vindor, Göran Dyhlén
Budhistorik (3 bud)

2360344
700
2360228
650
2360227
600

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.