Båtspön och pimpelspön, Göran Dyhlén

356200

BÅTSPÖN, 2 st, PIMPELSPÖN, 9 st, 1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2349403
2349401
750
2342696

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.