Åltina, Göran Dyhlén

356192

ÅLTINA, trä och rotting, 1800-tal, höjd 110 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Åltina, Göran Dyhlén

Budhistorik (8 bud)
2356031
1 300
2358885
2356031
2358878
2356031
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.