Eldkorgar, notankare, Göran Dyhlén

356189

ELDKORGAR, 2 st, NOTANKARE, järn, 1800-tal, ankarets längd 75 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2350674
500
2350433
2343829

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.