Håvar, Göran Dyhlén

356183

HÅVAR, 3 st, varav en gjord i ett stycke, 1900-talets första del

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Håvar, Göran Dyhlén

Budhistorik (9 bud)
2360559
1 900
2358426
1 800
2358426
1 700
2360558
1 600
2358426
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.