Bomärke, Göran Dyhlén

356137

BOMÄRKE, 1700/1800-tal, längd 59 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Bomärke, Göran Dyhlén

Budhistorik (22 bud)
2360703
1 900
2360702
1 800
2360693
1 700
2360690
1 600
2360678

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.