Gotländsk vindtyuja, Göran Dyhlén

356130

BINDÖRA, Gotland, 1800/1900-tal, höjd 90, djup 48 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2360452
1 300
2360447
2360447
2360440
950
2360446
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.