Notvakare, Göran Dyhlén

356127

NÄTVAKARE, 1800-tal, ägarmärkt, höjd 154 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Notvakare, Göran Dyhlén

Budhistorik (17 bud)
2359135
2359133
950
2359128
900
2359122
850
2359127
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.