Nätstickor, Göran Dyhlén

356115

NÄTSTICKOR, 6 st, varav 4 märkta, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Nätstickor, Göran Dyhlén

Budhistorik (13 bud)
2359074
900
2359078
900
2359074
850
2359070
2359073

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.