Äldre spinnare, Göran Dyhlén

356099

SPINNARE, 19 st, 1900-talets första del

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Äldre spinnare, Göran Dyhlén

Budhistorik (1 bud)

2358477
2016-02-27 01:40:43

2016-02-27 kl 21:04
Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.