Matsuda Japan 1900-tal Guitarrspelaren tempera

356036

MATSUDA, Japan 1900-tal, Guitarrspelaren, tempera på duk, 115 x 80 cm

Krackeleringar

Budhistorik (8 bud)
2354803
650
2356432
600
2354803
550
2356431
500
2354803
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.