Serge Poliakoff Tema

356034

SERGE POLIAKOFF (Ryssland / Frankrike, 1900-1969): Composition Rouge, Jaune et Bleue, färglitografi, 1957, signerad och numrerad Serge Poliakoff 93/200, tryckt på Arches papper, 57,8x44,4 cm

Litteratur:
Poliakoff-Schneider 13, Riviere 13

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Serge Poliakoff Tema
Budhistorik (4 bud)

2313498
14 000
2313414
13 500
2306702
13 000
2298287
7 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.