Georges Braque Tema

356029

GEORGES BRAQUE (Frankrike, 1882-1963), efter: Nature Morte, heliogravyr i färg, efter förlaga, signerad och numrerad G. Braque 167/300. Editerad av Guy Spitzer, (blindstämpel), 23,5x34,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Georges Braque Tema
Budhistorik (5 bud)
2313496
4 800
2313423
4 600
2311370
4 400
2306686
4 200
2297685
1 800

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.