Fiskplanch 1800-tal, Göran Dyhlén

356020

LITOGRAFI, Graser's Naturwissenschaftliche und Landwirtschaftliche Tafeln. &. Süsswasserfische, ca 1860-tal, 63x90 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2357916
2348825
500
2345289

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.