Jean Gorin Tema

356017

JEAN GORIN (Frankrike, 1899-1981): Komposition, 1975, signerad och numrerad J. Gorin, 193/200, färgserigrafi, 60x60 cm, Edition Denise René, Paris

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Jean Gorin Tema
Budhistorik (6 bud)
2313207
2 400
2312045
1 600
2311753
2302801
500
2302737
450

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.