Metrevslådor, Göran Dyhlén

355925

METREVSLÅDOR, 5 st, 1 daterad 1876

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Metrevslådor, Göran Dyhlén

Budhistorik (12 bud)
2359494
2359490
950
2359489
900
2359488
850
2359486

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.