Metrevslådor, Göran Dyhlén

355924

METREVSLÅDOR, 4 st, troligen 1800-tal, längd 10-14 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Metrevslådor, Göran Dyhlén

Budhistorik (1 bud)

2359144
2016-02-27 11:23:18

2016-02-27 kl 13:24
Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.