Metrevslådor, Göran Dyhlén

355906

METREVSLÅDOR, 3 st, 1 daterad 1839, längd 10-12 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Metrevslådor, Göran Dyhlén

Budhistorik (2 bud)

2358403
2350687
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.