Gäddrag 1800-tal, Göran Dyhlén

355894

GÄDDRAG, Leidesdorff ca 1880, 14 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2358109
550
2350598
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.