Lakevobbler, Göran Dyhlén

355880

LAKEVOBBLER, 1900-talets första del, 12 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Lakevobbler, Göran Dyhlén

Budhistorik (3 bud)

2350664
700
2349443
450
2345232

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.