Reklamskylt fiske, Göran Dyhlén

355877

LEIF HÖGSTRÖM, gädda, målad plåtskylt, 2000-tal, längd 120 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (15 bud)
2349415
6 200
2354575
6 000
2349415
5 800
2354574
5 600
2349415
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.