Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

355136

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "SAAJ batteriet DET BÄSTA FÖR BILEN", orange, grönt och svart, ca 40x40 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Nautica/Technica

Budhistorik (7 bud)
2360516
850
2355891
2355891
650
2360515
600
2355891

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.