Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

355135

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "TUDOR batteriservice", vit text mot röd botten, ca 34x61 cm

Brulsslitage, smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Nautica/Technica

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (17 bud)
2360465
2349801
2360461
1 900
2349801
1 800
2349590
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.