Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

355133

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, CERES STJÄRN TAKTJÄRA är bäst!", vit och blå, ca 96x72 cm

Brusslitage, smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Nautica/Technica

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2359081
450
2347429
2347369
2345646

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.