Masonitskylt 1960-tal, Sportauktion

355132

MASONTISKYLT, 1960-tal, högermärke, gul text mot blå botten, ca 60x50 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Nautica/Technica

Budhistorik (4 bud)

2360872
450
2358125
2348120
2345591

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.