Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

355130

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "KONI SERVICE" svart, vitt och rött mot gul botten, ca 50x37 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Nautica/Technica

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (15 bud)
2349623
2 600
2357168
2 400
2349623
2357167
2349623
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.