Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

355129

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "PORSCHE DIESEL SERVICE", vit text mot blå botten, ca 35x63 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Nautica/Technica

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
2360707
2348463
2347855
1 900
2348462
1 900
2347855
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.