Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

355128

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "TUDOR BATTERIER", röd text mot svart botten, diameter ca 45 cm

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Nautica/Technica

Budhistorik (2 bud)

2346080
2345640

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.