Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

355127

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "DAF SERVICE", vit text mot blå botten, ca 33x47 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Nautica/Technica

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2360950
2016-02-27 21:09:09

2016-02-27 kl 21:53
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.